Masz pytania? Skontaktuj się z Nami: +48 33 873 98 60

Firma

Nasza firma istnieje na rynku 30 lat.

Powstała w 1991 roku w Wadowicach, jako małe przedsiębiorstwo rodzinne.
Nie wiąże się to z żadną zaskakującą historią, ale charakterystycznym dla tamtych czasów pomysłem na biznes, powstałym przy okazji rodzinnego spotkania.

Zaczynaliśmy od handlu najprostszymi karniszami, stopniowo powiększając asortyment, aby w końcu rozpocząć własną produkcję karniszy drewnianych, plastikowych i metalowych, a także rolet okiennych.

Obecnie, oprócz gotowych produktów, w naszej ofercie znajduje się szeroka gama dekoracji okiennych pochodzących od dostawców krajowych i zagranicznych.

Mamy też własną malarnię proszkową, co umożliwia nam tworzenie nowych produktów i realizację własnych pomysłów.


Jesteśmy kreatywni i elastyczni, by móc dostosować nasze produkty do zmieniających się potrzeb rynku i gustu klientów.
Pracujemy w zgranym zespole, a większość pracowników jest z nami od wielu lat, co sprawia, że atmosfera jest swobodna i przychodzimy do pracy z uśmiechem.

Wszystkim nam zależy, aby nasze produkty spełniały oczekiwania klientów. Sukces zawdzięczamy również stałej współpracy z handlowcami z całego kraju – z niektórymi z nich handlujemy od początku naszej działalności, co świadczy o zaufaniu jakim nas darzą.
Natomiast współpraca z dużymi sieciami handlowymi pozwoliła dotrzeć nam do szerokiego grona klientów, co sprawiło, że nasza marka KIKA jest dzisiaj rozpoznawalna.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do współpracy z nami.

Właściciele i pracownicy firmy KIKAdo góry