Strona internetowa kika.com.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. OK, akceptuję

O nas

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI, HANDLU I USŁUG „KIKA” to jeden z największych producentów karniszy i rolet w Polsce.

Naszą działalność prowadzimy nieprzerwalnie od 1991 roku.

Od początku swojego istnienia prowadzimy działalność hurtową w branży osprzętu i artykułów do dekoracji oraz wystroju okien, specjalizując się w karniszach.

Zaczęliśmy działalność od sprzedaży jednego rodzaju karnisza. Był to karnisz aluminiowy. Stopniowo w miarę rozwoju rynku rozszerzaliśmy ofertę karniszy.

Obecnie w swojej ofercie posiadamy kilkaset wzorów karniszy i elementów do dekoracji okien.

Wraz z rozwojem Spółki przekształciliśmy się z typowej hurtowni w firmę produkcyjno-handlową. W 2009 roku rozpoczęliśmy produkcję rolet okiennych oraz zakupiliśmy linię do produkcji karniszy plastikowych. Natomiast w 2010 roku uruchomiliśmy malarnię proszkową.

Nasza firma to także nasi pracownicy, to dzięki ich poświęceniu i pracy jesteśmy w stanie zrealizować każde zamówienie naszych Klientów. Zdobyte przez nas doświadczenie stanowi gwarancję wysokiej jakości naszych produktów oraz usług. Dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane szybko, sprawnie i profesjonalnie, a oferowany przez nas asortyment trafiał w gusta klientów. Dzięki stałej kontroli zapewniamy najwyższe standardy jakościowe i estetyczne naszej marki.

Posiadamy własny transport na terenie całej Polski.

W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.:

  • karnisze
  • mini karnisze
  • szyny sufitowe
  • rolety
  • elementy dekoracyjne

Zapraszamy do współpracy !!!